Oferta pracy

Specjalista ds. Organizacyjnych

Koleje Śląskie sp z o.o.O firmie

Koleje Śląskie sp z o.o.

Raciborska 58

Katowice

Koleje Śląskie Sp. z o.o. prowadzą rekrutację na stanowisko:

miejsce pracy: KatowiceNumer ref.: Nr ref: NO/S/16/2020

Kluczowe zadania:

  • kompleksowe wsparcie w obszarze biznesowym i w organizacji codziennej pracy Zarządu,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • przygotowanie i obsługa spotkań,
  • organizowanie podróży służbowych,
  • sporządzanie/redagowanie pism,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie rejestrów obowiązujących w biurze,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • dbanie o porządek, estetykę Biura,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad savoir-vivre`u biznesowego,
  • wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność, elastyczność,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, a zwłaszcza MS Excel, MS Word, MS Power point,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników pociągami Kolei Śląskich,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz do wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych MultiActive),
  • możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników,
  • możliwość korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe
    w ramach Zrzeszenia FIP,
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”,
  • przyjazna atmosfera w pracy.

W temacie wiadomości należy wpisać nr ref. Ogłoszenia NO/S/16/2020 w terminie do 16.10.2020r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy