Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Organizacyjnych

Koleje Śląskie sp z o.o.O firmie

  • Raciborska 58, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Koleje Śląskie sp z o.o.

Raciborska 58

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe wsparcie w obszarze biznesowym i w organizacji codziennej pracy Zarządu,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • przygotowanie i obsługa spotkań,

  • organizowanie podróży służbowych,

  • sporządzanie/redagowanie pism,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie rejestrów obowiązujących w biurze,

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,

  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • dbanie o porządek, estetykę Biura,

  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość zasad savoir-vivre`u biznesowego,

  • wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji,

  • komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność, elastyczność,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, a zwłaszcza MS Excel, MS Word, MS Powerpoint,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników pociągami Kolei Śląskich,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności,

  • nagrody jubileuszowe,

  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pracowników oraz do wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych MultiActive),

  • możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników,

  • możliwość korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe,

  • w ramach Zrzeszenia FIP,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”,

  • przyjazna atmosfera w pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.