Oferta pracy

Specjalista ds. organizacyjnych

MakoLab SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ogrodowa 8

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MakoLab - Digital Solutions Agency - realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji.

Podstawowe zadania na stanowisku :

  • przygotowywanie i wdrażanie dokumentów (instrukcje, zasady, procedury) dotyczących procesów biznesowych,
  • monitorowanie procesów zintegrowanego systemu zarządzania, systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz innych procesów organizacyjnych,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie wdrażania i optymalizacji procesów biznesowych oraz systemów zapewnienia jakości,
  • prowadzenie rejestrów dokumentów,
  • prowadzenie działań informacyjnych związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań organizacyjnych,
  • przeprowadzanie audytów jakości.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzanie, prawo, administracja),
  • wysokie umiejętności w zakresie wypowiadania się na piśmie,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w branży IT,
  • znajomość przepisów prawa pozwalająca na tworzenie regulacji wewnętrznych
  • znajomość norm w zakresie bezpieczeństwa i zapewnienia jakości.

Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 91-062, Ogrodowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy