Specjalista ds. organizacyjnych

TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.

  • Kryształowa 1, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Kryształowa 1

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji wsparcia dla Zarządu i Dyrektorów - prowadzenie Sekretariatu

  • Prowadzenie Rejestru umów i Rejestru zamówień

  • Prowadzenie wewnętrznego rejestru korespondencji

  • Obsługa korespondencji w SOD

  • Prowadzenie Książki Kontroli Zewnętrznych oraz dokumentacji związanej z kontrolami zewnętrznymi

  • Prowadzenie spraw tym dokonywanie opłat związanych z zarządzaniem i utrzymaniem nieruchomości Spółki

  • Przygotowywanie raportów kwartalnych dotyczących obszaru prawnego

  • Prowadzenie rozliczeń usług prawnych

  • Prowadzenie kasy fiskalnej

  • Dokonywanie opłat za abonament RTV i prenumeratę prasy

  • Prowadzenie spraw związanych z akcjami posiadanymi przez Spółkę w innych podmiotach

  • Aktualizowanie dokumentów Spółki (między innymi: KRS, NIP, REGON i inne), w tym wnioskowanie do właściwych sądów i urzędów o aktualne odpisy i zaświadczenia, dokonywanie opłat oraz rejestrowanie dokumentów

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji prawno-ustrojowej oraz organizacyjnej, w tym Umowy Spółki, regulaminów władz, regulaminu organizacyjnego

  • Udział w przygotowaniu wewnętrznych aktów normatywnych oraz prowadzenie ich rejestru

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej koncesji i pozwoleń oraz innych aktów administracyjnych w postępowaniach, których Spółka jest stroną

  • Przechowywanie dokumentacji organizacyjno-prawnej Spółki

  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • 1 rok doświadczenia w obszarze organizacyjnym

  • Znajomość MS Office 365

  • Prawo jazdy kat. B

  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (kierunek prawniczy, administracyjny)

  • 2 lata doświadczenia w obszarze organizacyjnym, administracyjnym

  • Znajomość zasad funkcjonowania Spółek prawa handlowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy