Oferta pracy

Specjalista ds. organizacyjnych

SPÓŁDZIELNIA PIEKARSKO-CIASTKARSKA W WARSZAWIEO firmie

  • Krakowiaków 103
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPÓŁDZIELNIA PIEKARSKO-CIASTKARSKA W WARSZAWIE

Krakowiaków 103

Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się firma, spełniająca oczekiwania klientów w zakresie najwyższej jakości produktów, poszukuje osoby do pracy na stanowisku

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu/recepcji.
  • Prowadzenie i ewidencja korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej.
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i poczty elektronicznej.
  • Obsługa urządzeń biurowych (fax, xero, drukarka).
  • Koordynowanie połączeń telefonicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w obsłudze sekretariatu/recepcji.
  • Znajomość pakietu MS Office, obsługi urządzeń biurowych.
  • Dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Opiekę medyczną w ENEL-MED.
  • Wypłatę nagród jubileuszowych.
  • Rozwój poprzez szkolenia.
  • Dostęp do bezpłatnej siłowni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przesyłając CV zamieść klauzulę:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy