Oferta pracy

Specjalista ds. organizacyjnych

KRAJOWA SZKOŁA SKARBOWOŚCIO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy sekretariatu,
  • dbałość o terminowy przepływ informacji, korespondencji i dokumentów, przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji, w tym dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w resorcie finansów
  • prowadzenie i ewidencja korespondencji
  • koordynacja obiegu dokumentów, mile widziana znajomość EZD
  • obsługa telefoniczna sekretariatu
  • codzienna wysyłkę korespondencji pocztowej
  • comiesięczne zestawienia spraw kancelarii w aplikacji excel
  • pomoc w redagowaniu pism i odpowiedzi
  • organizowanie i obsługa spotkań
  • identyfikowanie i proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy Szkoły

Wymagania:

  • min. wykształcenie wyższe I stopnia,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (prowadzenie sekretariatu/praca asystentki),
  • biegła obsługa komputera, urządzeń biurowych
  • doświadczenie w sporządzaniu zestawień w programie MS Excel;
  • samodzielność
  • komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji,
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w firmie;
  • możliwość kreowania rozwiązań i ich wdrażanie;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy