Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. origination

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: 59_OOH_11_17
top

Zadania:

  • Pozyskiwanie i sprzedaż gazu na rynkach zagranicznych;
  • Identyfikacja możliwości zakupu/sprzedaży/przejęcia mocy przesyłowych w punktach międzysystemowych na rynku wtórnym;
  • Przygotowywanie i weryfikacja ofert dla i od kontrahentów;
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami;
  • Poszukiwanie nowych obszarów działalności na rynkach hurtowych w Polsce i za granicą;
  • Rozwój działalności Spółki w zakresie sprzedaży i pozyskiwania gazu ziemnego na rynkach zagranicznych;
  • Negocjowanie, zawieranie, aneksowanie i rozwiązywanie umów zakupu i sprzedaży gazu na rynkach zagranicznych;
  • Analiza rynku pod kątem oferty produktowej konkurencji w Polsce i zagranicą;
  • Kreowanie, przygotowanie, wdrożenie i rozwój nowych produktów i usług dla obecnych i potencjalnych klientów;
  • Obsługa umów zakupu i sprzedaży energii elektrycznej i produktów powiązanych oraz umów bilansowania handlowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • Przynajmniej średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Ms Excel i Ms PowerPoint;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
  • Doświadczenie w branży energetycznej lub handlu międzynarodowym - warunek konieczny;
  • Znajomość hurtowego rynku gazu ziemnego i energii elektrycznej

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji ciekawych zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych

top
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na cv prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

UWAGA:
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz z powyższą klauzulą oraz własnoręcznym podpisem (najchętniej skan cv w formacie pdf). Równocześnie informujemy, że cv bez powyższej klauzuli i bez własnoręcznego podpisu nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.