Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. origination

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: 59_OOH_11_17
    top

    Zadania:

    • Pozyskiwanie i sprzedaż gazu na rynkach zagranicznych;
    • Identyfikacja możliwości zakupu/sprzedaży/przejęcia mocy przesyłowych w punktach międzysystemowych na rynku wtórnym;
    • Przygotowywanie i weryfikacja ofert dla i od kontrahentów;
    • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami;
    • Poszukiwanie nowych obszarów działalności na rynkach hurtowych w Polsce i za granicą;
    • Rozwój działalności Spółki w zakresie sprzedaży i pozyskiwania gazu ziemnego na rynkach zagranicznych;
    • Negocjowanie, zawieranie, aneksowanie i rozwiązywanie umów zakupu i sprzedaży gazu na rynkach zagranicznych;
    • Analiza rynku pod kątem oferty produktowej konkurencji w Polsce i zagranicą;
    • Kreowanie, przygotowanie, wdrożenie i rozwój nowych produktów i usług dla obecnych i potencjalnych klientów;
    • Obsługa umów zakupu i sprzedaży energii elektrycznej i produktów powiązanych oraz umów bilansowania handlowego

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
    • Przynajmniej średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Ms Excel i Ms PowerPoint;
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
    • Doświadczenie w branży energetycznej lub handlu międzynarodowym - warunek konieczny;
    • Znajomość hurtowego rynku gazu ziemnego i energii elektrycznej

    Oferujemy:

    • Możliwość realizacji ciekawych zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem;
    • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych

    top
    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na cv prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    UWAGA:
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz z powyższą klauzulą oraz własnoręcznym podpisem (najchętniej skan cv w formacie pdf). Równocześnie informujemy, że cv bez powyższej klauzuli i bez własnoręcznego podpisu nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.