Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Osiągowych Baz Danych

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie bazą danych systemu planowania lotów Sabre Flight Plan Manager dla floty LOT w zakresie osiągów, restrykcji MEL/CDL, mas samolotów, współczynników degradacji, profili zniżania awaryjnego, scenariuszy tlenowych, ETOPS
  • Zarządzanie bazą restrykcji MEL/CDL w AreoData Aircraft Performance Data Compute Server System
  • Zapewnienie współpracy FPM z systemami DCS (Altea), ACARS Flight Deck Performance Tool (aFDP)
  • Administrowanie dokumentacją związaną z systemem AeroData Aircraft Performance Data Compute System Server
  • Prowadzenie inżynierskich obliczeń i analiz związanych z efektywnym, pod kątem zużycia paliwa, użytkowaniem samolotów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane lotnicze
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i Power BI
  • Samodzielność w myśleniu i działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokorozwinięte zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej organizacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – codzienny kontakt z przedstawicielami na rynkach zagranicznych w języku angielskim
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Specjalista ds. Osiągowych Baz Danych, Komitetu Obrony Robotników 43, Włochy, Warszawa