Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. osobowych i płac

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Tele- i RadiotechnicznyO firmie

  • Ratuszowa 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Tele- i Radiotechniczny

Ratuszowa 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacową (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, akta osobowe i pozostała dokumentacja personalna, naliczanie wynagrodzeń);

  • obsługa komputerowa bazy danych pracowników i wprowadzanie danych do systemu kadrowo-placowego, prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji, rozliczanie urlopów, weryfikację list obecności;

  • kontrola nad terminami badań medycyny pracy;

  • opracowywanie i uzgadnianie harmonogramów dyżurów dla osób zatrudnionych w równoważnym systemie czasu pracy oraz dla osób zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy;

  • organizowanie i prowadzenie procesu dotyczącego szkoleń zgodnie z wymogami ISO;

  • prowadzenie spraw związanych z praktykami studenckimi;

  • współudział w prowadzeniu archiwum kadrowo-płacowego;

  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w ZUS;

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS i inne);

  • opracowywanie zestawień statystycznych na potrzeby pracodawcy;

  • obsługa kadrowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • współdziałanie z kierownikami jednostek organizacyjnych w zakresie spraw kadrowych.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac w organizacji powyżej 200 pracowników;

  • wykształcenie – wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, nauki społeczne, nauki ekonomiczne);

  • bardzo dobra znajomość prawo pracy, ustawy wykonawcze oraz przepisy ubezpieczeń społecznych, ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawę o ochronie danych osobowych, ustawę o PPK;

  • znajomość od strony praktycznej programu PŁATNIK;

  • doświadczenie w pracy w systemie kadrowo-płacowym klasy ERP;

  • wysokie umiejętności organizacyjne;

  • samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań;

  • komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);

Mile widziane

  • Znajomość przepisów ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

To oferujemy

  • stabilną pracę w państwowej jednostce organizacyjnej, z wieloletnią tradycją na podstawie umowy o pracę;

  • dodatek za wysługę lat pracy w wysokości od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;

  • Benefity pozapłacowe (refundacja kosztów nauki, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz z prywatnej opieki medycznej)

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do „wczasów”, karty podarunkowe z okazji świąt)

  • Możliwość rozwoju kompetencji dzięki szerokiemu wachlarzowi kursów i szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku