Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Otwarć i Modernizacji

  • Katowice, Bytom, Czeladź, Częstochowa, Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bytom, Częstochowa, Katowice, Tychy, Czeladź

    Należąca do Grupy Eurocash Sieć Handlowa "Lewiatan" zrzesza na terenie całej Polski ponad 3000 placówek handlowych działających w systemie franczyzowym.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko do spółek:

    Lewiatan Śląsk - teren pracy: Katowice, Bytom, Czeladź, Częstochowa, Tychy

    Lewiatan Wielkopolska - teren pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • dostosowanie przystępujących i funkcjonujących sklepów do standardów sieci pod względem wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej
    • nadzór nad przygotowaniem wizualizacji zewnętrznej zgodnej ze standardami sieci oraz realizacją projektu u klienta
    • aranżacja wewnętrzna sklepów franczyzowych – ocena wizualna i zwymiarowanie sklepu, inwentaryzacja techniczna/ wyposażeniowa sklepu, wykonanie dokumentacji zdjęciowej, sporządzenie projektu organizacji powierzchni handlowej i ułożenia asortymentu
    • pomoc franczyzobiorcom w optymalnym doborze asortymentu oraz zamówienie towarów u dystrybutora
    • przygotowanie i nadzór nad harmonogramem prac związanych z otwarciem nowego sklepu w sieci

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • min. 2 lata doświadczenia w branży handlowej, mile widziane w innych sieciach franczyzowych
    • znajomość specyfiki branży FMCG
    • podstawowa znajomość procesów biznesowych, w tym zagadnień operacyjnych, marketingowych i handlowych w branży spożywczej
    • dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
    • praktyczna znajomość programu Corel Draw
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywność, asertywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • wyobraźnia przestrzenna i kreatywność
    • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie z dużym potencjałem do rozwoju
    • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę
    • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).