Oferta pracy

Specjalista ds. Otwarć Sklepów

Delikatesy Centrum

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu otwarcia sklepu Delikatesy Centrum zgodnie ze standardami firmy i sieci

  • Wsparcie Franczyzobiorcy we współpracy z poszczególnymi działami firmy i dostawcami zewnętrznymi

  • Wsparcie sklepu przed otwarciem w zakresie zatowarowania, m.in.: złożenie odpowiednich zamówień na towar, koordynacja dostaw towaru terminowo i zgodnie z planem

  • Współpraca i koordynacja pracy załogi sklepu w celu ułożenia asortymentu zgodnie z planogramami

  • Wsparcie nowo otwieranych sklepów w zakresie przygotowania odpowiednich ekspozycji promocyjnych oraz sklepów już funkcjonujących w zakresie zmian ekspozycji towaru w celu maksymalizacji poziomu sprzedaży

  • Szkolenie załogi sklepu w zakresie właściwej ekspozycji towaru

  • Negocjacje i zamawianie towaru od dostawców regionalnych

  • Ścisła współpraca z Działem Ekspansji, Działem Marketingu, Działem Operacyjnym oraz dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w branży FMCG, mile widziane doświadczenie na stanowisku Merchandisera

  • Znajomość zagadnień związanych z merchandisingiem i marketingiem sklepów spożywczych

  • Doświadczenie w posługiwaniu się planogramami sklepów

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i negocjacji

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych i do pracy w niestandardowych dniach i godzinach (również weekendy i pora nocna)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu sklepem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju;

  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją;

  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy;

  • Pakiet socjalny;

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Przewiń do profilu firmy