Oferta pracy

Specjalista ds. OZE

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Murmańska 25

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie działu handlowego

  • Weryfikacja projektów instalacji fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji i innych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Tworzenie kosztorysów

  • Przygotowywanie informacji o dotacjach, ulgach, programach dofinansowania OZE

  • Śledzenie branżowych nowości i trendów w obszarze OZE

  • Prowadzenie szkoleń dla działu handlowego

  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi

  • Współpraca z Product Managerem w zakresie oferty Bricoman

Nasze wymagania

  • Posiadasz wiedzę branżową i znasz rynek oraz trendy OZE

  • Znasz podstawy elektryki/hydrauliki

  • Potrafisz czytać rysunki techniczne i projekty

  • Studiujesz/studiowałeś/aś kierunki takie jak: Technologie Energii Odniawialnej, Odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, Ekoenergetyka, Energetyka Odnawialna i Zarządzanie Energią lub pokrewne

  • Znasz pakiet MS Office a w szczególności Excel

  • Jesteś otwarty/a i komunikatywny/a

  • Lubisz pracę z ludźmi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Szkolenia produktowe

  • Możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Rabat pracowniczy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego