Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. OZE

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OZE POLSKA ENERGIA jest spółką dystrybucyjną ze 100% kapitałem Polskim. W całości należymy do firmy Hanplast Sp. z o.o. i Hanplast Solar - producenta najnowocześniejszych na świecie paneli fotowoltaicznych.

    Jesteśmy liderem technologicznym na rynku z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu działu handlowego kreatywnych, uśmiechniętych i pracowitych liderów sprzedaży.

    Poszukiwani, poszukiwane!

    Kandydaci/Kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: woj. Mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa istniejących odbiorców
    • Doradztwo i sprzedaż produktów z asortymentu OZE POLSKA ENERGIA
    • Budowanie pozytywnych relacji z Autoryzowanymi Dealerami
    • Obsługa posprzedażowa Klientów firmy
    • Zachowanie wysokich standardów obsługi Klienta

    Wymagania:

    • Mile widziane osoby z branży OZE, Sprzedaży Energii, Finansów
    • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta w segmencie B2B i B2C min.2 lata
    • Wysokorozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Nastawienie na ponadprzeciętną jakość obsługi
    • Samodzielność w działaniu
    • Przedsiębiorczość i nastawienie na osiągnięcie celu
    • Znajomość pakietu Microsoft Office

    Oferujemy:

    • Możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży dzięki premiowemu systemu wynagrodzeń  (podstawa + wynagrodzenie prowizyjne)
    • Bogaty pakiet szkoleń (produktowych, sprzedażowych, kompetencyjnych)
    • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i awansu
    • Realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce
    • Partnerską kulturę organizacji
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Pracę w otwartym kreatywnym Zespole, który stanowi branżę przyszłości
    • Niezbędny pakiet narzędzi w tym samochód służbowy

    Zapraszamy do naszego Zespołu osoby, które nie boją się wyzwań i chcą razem z nami zmieniać przyszłość

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.