Oferta pracy

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

Specjalista ds. parametryzacji systemów – Analityk systemowy

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 30 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Doktora Witolda Chodźki 27

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało zarządzanie konfiguracją biznesową systemów informatycznych w projektach lokalnych i międzynarodowych.

Podział czasu pracy
60%

Zarządzanie konfiguracją

30%

Spotkania oraz konsultacje

10%

Szkolenia

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie z językiem Python

  • Znajomość BPMN

  • Podstawowa znajomość języka SQL

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z platformą Camunda BPM

  • Znajomość języka Java

  • Znajomości języka Groovy lub JavaScript

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • 100 % czasu pracy zdalnej w okresie pandemii, po tym czasie 75% czasu pracy zdalnie

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Ciekawą pracę w wiodącej międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy