Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. partnerstwa i komunikacji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-04-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. to spółka zarządzająca wydzielonym obszarem Polski przeznaczonym do prowadzenia działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. Jest jedną z 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce – została utworzona w 1997 roku. Składa się z 44 podstref i obejmuje obszar ponad 1400 ha. Departament Partnerstwa i Komunikacji odpowiedzialny jest za, m. in.: prowadzenie strategii wizerunkowej, medialnej, komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, organizacji wydarzeń, spraw związanych ze wsparciem edukacji, działalności B+R, klastrów, wdrażaniu projektów UE oraz współpracy z podmiotami partnerskimi (Program Partner).

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • współpraca przy organizacji cyklicznych wydarzeń własnych ŁSSE S.A. oraz we współpracy z partnerami,
  • animowanie powiązań pomiędzy edukacją na poziomie branżowym oraz wyższym z biznesem,
  • odpowiedzialność za Program Partner,
  • aktywna współpraca z klastrami, w których funkcjonuje ŁSSE S.A.,
  • udział w kreowaniu polityki wizerunkowej firmy,
  • stały kontakt z inwestorami i partnerami ŁSSE S.A.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe II-ego stopnia w zakresie nauk społecznych, w tym, m.in.: socjologia, marketing, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, ekonomia, psychologia (dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe z obszaru public relations, marketingu, reklamy, organizacji wydarzeń, itp.),
  • bardzo dobra znajomość co najmniej 2 języków obcych,
  • znajomość zasad funkcjonowania projektów współfinansowanych ze środków UE (atutem będzie wcześniejszy udział w ich wdrażaniu),
  • umiejętność posługiwania się aplikacjami w środowisku Windows oraz obsługi pakietu MS Office (atutem będzie znajomość obsługi pakietów graficznych Adobe Creative Cloud),
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • znajomość zagadnień z zakresu procesów gospodarczych i społecznych,
  • zainteresowania w obszarze marketingu, komunikacji, PR oraz funkcjonowania rynku medialnego w Polsce i na świecie,
  • kreatywność, otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, praca w zespole, organizacja swojej pracy w czasie, dyspozycyjność, nastawienie na osiąganie celów.

Oferujemy:

  • pracę w wyjątkowej firmie i miejscu (fabryka Grohmana w Łodzi),
  • ciekawe wyzwania i działania,
  • kontakt z szerokim spektrum podmiotów gospodarczych w całym regionie,
  • możliwość szybkiego rozwoju osobistego
  • zdobywanie nowych kompetencji,
  • stabilne, etatowe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Ks. Bp. W. Tymienieckiego 22G zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Ks. Bp. W. Tymienieckiego 22G. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się