Specjalista ds. Performance Marketingu i Analiz

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Postępu 15, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Postępu 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu media planów kampanii online i prezentacji strategicznych.

  • Ścisła współpraca z agencją mediową odpowiedzialną za prowadzenie kampanii online.

  • Badanie przepływu użytkowników pomiędzy prowadzonymi kampaniami.

  • Raportowanie i analiza działań agencji mediowej w zakresie prowadzonych kampanii paid search i remarketingowych.

  • Bieżąca analiza koordynowanych kampanii online oraz akcji promocyjnych pod założone cele, tworzenie rekomendacji na podstawie danych.

  • Poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań i narzędzi, które pomogą osiągnąć założone cele biznesowe.

  • Proponowanie nowych rozwiązań, akcji marketingowych i możliwości biznesowych.

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby przełożonego,

  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych analiz, dbanie o jakość i poprawność danych.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze narzędzi koniecznych do prowadzenia kampanii, takich jak Google Analytics, Google Ads

  • Posiadasz minimum rok doświadczenia w pracy związanej z prowadzeniem kampanii performance, po stronie agencji.

  • Znajomości MS Excel na poziomie bardzo dobrym

  • Samodzielności i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, terminowość,

  • Mile widziana znajomość środowiska Google Tag Manager i umiejętności ustawiania kampanii w Google Marketing Platform.

  • Interesujesz się Digital marketingiem. Nowe technologie, płatne kampanie, prace analityczne, przygotowywanie raportów, zestawień, porównań oraz excel to Twoje naturalne środowisko pracy. Masz nieszablonowe podejście zapraszamy do aplikacji.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca hybrydowa - konieczność wizyty w biurze 1 raz w miesiącu lub na polecenie przełożonego (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 15)

  • Wdrożenie na stanowisko pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,

  • Benefity : prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,

  • Kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy