Oferta pracy

Specjalista ds. Performance Marketingu i SEO Automarket.pl

PKO Leasing S.A.

  • Chłodna 52, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 52

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i implementację strategii obecności Automarket.pl w wyszukiwarkach, włączając w to zarówno wyniki płatne (np. Google Ads), jak i naturalne (SEO)

  • planowanie i prowadzenie działań płatnych w wyszukiwarkach Google i Bing

  • prowadzenie kampanii online video na YouTube

  • współpracę z agencją SEO oraz content marketingową, a także optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek

  • ścisła współpraca ze specjalistami z innych obszarów digital marketingu w podwyższaniu efektywności działań w wyszukiwarce oraz serwisie YouTube

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu Automarket.pl, m.in. w zakresie rozwoju platformy, kreowania jej wizerunku (działania brandingowe), prowadzenia projektów marketingowych

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zrozumienie w jaki sposób działają wyszukiwarki i w jaki sposób marka powinna budować w nich obecność swojego serwisu WWW

  • doświadczenie w samodzielnym tworzeniu, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads

  • znajomość podstaw tematyki SEO oraz doświadczenia w budowaniu ruchu organicznego (we współpracy z agencją zewnętrzną)

  • znajomość narzędzi z ekosystemu Google (w szczególności Google Analytics, panel Google Ads oraz Google Search Console)

  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji w oparciu o dane

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i rozwiązywania problemów

  • postawa ‘can do’, chęć poszukiwania rozwiązań i ich wdrażania

  • samodzielność

  • proaktywna postawa w identyfikowaniu możliwości optymalizacji konwersji

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość narzędzi SEO, np. Ahrefs, Senuto

  • znajomości Bing Ads i Facebook Ads (i chęć nauki tych systemów)

  • znajomość najnowszych trendów w digital marketingu i możliwości ich zastosowania

  • doświadczenie w pracy w dużej organizacji z branży finansowej lub automotive

  • doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej, w tym umiejętność formułowania zadań dla IT

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy