Oferta pracy

Specjalista ds. performance marketingu

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii w zakresie performance marketingu

  • Przygotowywanie media planów oraz rekomendacja narzędzi

  • Współpraca z klientem przy podnoszeniu efektywności prowadzonych działań

  • Monitoring i optymalizacja kampanii realizowanych w modelach efektywnościowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących prowadzonych działań

  • Współpraca z produktem reklamowym przy rozwijaniu nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii efektywnościowych

  • Znajomość specyfiki prowadzenia działań reklamowych w modelach performance'owych

  • Znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Ad Manager, systemów do wysyłek mailingowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Otwartość i komunikatywność

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość rynku wydawców

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenia na życie

  • Eventy firmowe

  • Inicjatywy sportowe

  • Szkolenia i konferencje

  • Nowoczesne biuro

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy