Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Performance Marketingu

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.

  • Wimmera 52, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wimmera 52

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • koncepcja i tworzenie specyfikacji technicznych i analiz wydajności,

  • planowanie i wdrażanie nowych podejść do sprzedaży opartych na treści i personalizacji na naszych platformach,

  • kierowanie koncepcją, planowaniem i realizacją strategii ukierunkowanych treści, w tym dalszy rozwój naszej strategii personalizacji,

  • koncepcja, realizacja i monitoring działań marketingowych online w zakresie SEO, on-page i off-page oraz celów sprzedażowych (konwersje), w tym koncepcja trackingu,

  • obserwacja rynku, konkurencji, trendów i nowych technologii, w tym rekomendacje działań,

  • koncepcja i ciągła optymalizacja wszystkich kampanii internetowych e-commerce,

  • rozwój kampanii strategicznych i nowych kreacji,

  • analiza i raportowanie kluczowych danych liczbowych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia z ukierunkowaniem na biznes/marketing lub zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce, a także w performance marketingu ze szczególnym uwzględnieniem CRM, SEA i SEO (SEM),

  • umiejętność przekazywania know-how innym współpracownikom oraz kompetencje w zakresie prowadzenia szkoleń,

  • dobra znajomość odpowiednich narzędzi analitycznych będzie dodatkowym atutem, np. Google Analytics, Sistrix, Searchmetrics, Ubermetrics

  • solidne doświadczenie w tematach takich jak atrybucja kanałów i customer journey,

  • wysoki poziom odpowiedzialności i efektywny styl pracy,

  • silne umiejętności koncepcyjne i analityczne,

  • wysoka motywacja, zdolności komunikacyjne i inicjatywa,

  • Identyfikujesz się z dynamiczną firmą typu start-up i wnosisz własne pomysły.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zarówno w języku polskim jak i angielskim/niemieckim.

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o., jest spółką terra Group , wiodącą, działającą na skalę międzynarodową, firmą spedycyjną dla samochodów ciężarowych i autobusów. Portfolio naszej grupy uzupełniają m.in. dwa niemieckie podmioty świadczące usługi personalne.

Specjalizujemy się w transporcie samochodów ciężarowych "na własnych kołach" oraz wynajmie i pośrednictwie pracy dla pracowników w różnych branżach.

Ze względu na szybki wzrost w naszej grupie, podejmujemy nowe projekty i wdrażamy w życie. Stań się częścią naszego zespołu i spraw, aby dzięki Twojej osobowości i know-how odnosiły one sukces.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku z licznymi benefitami. Elastyczne godziny pracy, home office, różne możliwości rozwoju i szkoleń oraz "New Work" są częścią naszej codzienności. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na siłę zespołu i przyjazną atmosferę Przywiązujemy dużą wagę do pełnych szacunku interakcji w naszych zespołach i skupiamy się na przejrzystej i szczerej komunikacji. Zarządzamy naszymi zespołami zgodnie z ich indywidualnymi mocnymi stronami i stwarzamy przestrzeń dla rozwoju osobistego.

Do naszej jednostki w Niepołomicach / Buchholz k Hamburga poszukujemy: Specjalista ds. Performance Marketingu.

Przewiń do profilu firmy