Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Performance Marketingu

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Domaniewska 39

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, emisja kampanii, zgodnie z ustalonymi celami;
  • Optymalizacja skuteczności kampanii (ocena wyników, testy A/B);
  • Tworzenie raportów, rekomendowanie na ich podstawie dalszych działań na prowadzonych projektach;
  • Współpraca z zespołem przy powstawaniu kreacji i tekstów reklam;
  • Realizacja bieżących zadań w zespole marketingu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znasz dobrze takie narzędzia, jak: Meta Ads, Google Ads, Google Analytics;
  • Rozumiesz specyfikę reklamy w internecie, ukierunkowanej na konwersję;
  • Jesteś kreatywny i samodzielnie potrafisz realizować powierzone zadania;
  • Masz wiedzę na temat aktualnych trendów w reklamie i marketingu.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Pakiet Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Indywidualne zajęcia z języka angielskiego
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Lubisz nowe wyzwania i masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych online? W PayPo szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Specjalisty ds. Marketingu i będzie wspierać nasz rozwój w obszarze tworzenia kampanii reklamowych. Jeśli chcesz pracować przy jednym z najdynamiczniej rosnącym fintechu na rynku, dołącz do naszego zespołu.

Specjalista ds. Performance Marketingu, Domaniewska 39, Mokotów, Warszawa