Oferta pracy

Specjalista ds. Personalno–Płacowych

LUMA Services Sp. z o.o.O firmie

  • Łazy

    Łazy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji kadrowo-płacowej

  • Prowadzenie działań Employer Branding

  • Tworzenie i nadzorowanie procesu onboardingu

  • Wspieranie procesu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac, prowadzenie rozliczeń i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi ZUS, GUS, US, PFRON

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniami społecznymi, dodatkowymi ubezpieczeniami zdrowotnymi oraz PPK

  • Sporządzanie deklaracji PIT 11, RP – 7

  • Przygotowaniu raportów i analiz kadrowo - płacowych

  • Merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków

  • Praktyczne min 3 letnie doświadczenie w realizacji działań w obszarze Kadr i Płac

  • Znajomość programu Płatnik

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office – Word, Excel, Power Point

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Kreatywność i proaktywna postawa w wyszukiwaniu nowych rozwiązań;

  • Znajomość programu Macrologic lub SIMPLE mile widziana

  • Samodyscyplina, umiejętność zarządzania czasem, otwartość, umiejętność pracy w zespole i duża dawka pozytywnej energii

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  • Możliwość realizowania własnych inicjatyw i pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej