Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

MDM NT sp. z o.o. O firmie

MDM NT sp. z o.o.

Bestwińska 143

Bielsko-Biała

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w swojej branży, poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. personalnychNumer ref.: Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • zapewnienie poprawnej realizacji procesów kadrowo-płacowych
  • naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów oraz prowadzenie dokumentacji HR
  • wsparcie w procesach rekrutacji, selekcji i onboardingu
  • udział w projektach z obszaru HR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego, życzliwość
  • asertywność, inicjatywa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • wsparcie i wspaniałą atmosferę
Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-346) przy al. Bestwińskiej 146. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.mdmnt.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy