Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. personalnych

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Przygotowywanie danych wymaganych do naliczenia wynagrodzeń i ścisła współpraca z działem płac
  • Obsługa systemu kadrowego (Saturn)
  • Obsługa pozapłacowych świadczeń pracowniczych
  • Koordynacja programu zgłaszania pomysłów
  • Współpraca i wsparcie dla kierowników w zakresie przepisów prawa
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie swojej odpowiedzialności
  • Sporządzanie analiz i raportów
  • Ścisła współpraca z działem EHS (skierowania, odzież robocza itp.)
  • Aktywny udział w pracach projektowych całego zespołu HR, również w obszarach miękkich
  • Aktywny udział w audytach działu HR, jak i całej organizacji

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • znajomość obsługi komputera (MS office, systemy kadrowo-płacowe)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
  • duża samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, pro aktywność
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania bieżących problemów,
  • umiejętności analityczne
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie w „miękkim” obszarze HR silna chęć rozwoju w obszarze HR

To oferujemy

  • Umowę o pracę przez firmę Eaton
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,
  • Uczestnictwo w sekcjach sportowych Eaton,
  • Bezpłatną opiekę medyczną TU Zdrowie,
  • Bezpieczne środowisko pracy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,
  • Wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów, motocykli.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Specjalista ds. personalnych, Bielsko-Biała