Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa grupa Magneti Marelli, będąca częścią Fiat Chrysler Automobiles, projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób.
    SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:
    • Tworzenie i realizowanie projektów personalnych na potrzeby zakładu i linii biznesu
    • Wdrażanie projektów HR-owych
    • Realizacja i koordynacja procesów rekrutacyjnych
    • Udział w projektach związanych z WCM, w ramach filaru People Development
    • Aktywne wsparcie komunikacji wewnętrznej firmy
    • Inicjowanie usprawnień związanych z polityką HR
    • Współpraca z dostawcami usług HR
    • Przygotowanie raportów oraz analiz
    • Współpraca z działami operacyjnymi i centralą firmy we Włoszech
    • Działania na rzecz budowania wizerunku atrakcyjnego pracodawcy (employer branding)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia, socjologia)
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym min 3 lata
    • Umiejętność zarzadzania projektami
    • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji z innymi ludźmi
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość pakietu Microsoft Office w stopniu zaawansowanym
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Mile widziana znajomość języka włoskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata
    • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Kursy językowe
    • Pakiet benefitów pracowniczych

    Proszę wysyłać CV poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

    bottom
    Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w spółce Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. (Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała). Zostałem poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolności podania danych.

    Spółka Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. (Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała) informuje aby w przesyłanych CV nie znajdowały się żadne dane ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność wyznaniową, partyjną lub związkową, stan zdrowia, kod genetyczny, nałogi, życie seksualne oraz dane dotyczące skazań, orzeczeń o ukaraniu i mandatów karnych, a także innych orzeczeń wydanych w postępowaniu sądowym lub administracyjnym.