Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Szkolna 60, Charzyno (pow. kołobrzeski)
    Charzyno (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Szkolna 60

Charzyno (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji kadrowej m.in. przygotowywanie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie czasu pracy, naliczanie płac, przygotowywanie zestawień oraz raportów dot. zatrudnienia,

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych - głównie na stanowiska produkcyjne,

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej,

  • Wspieranie komunikacji wewnątrz firmy,

  • Aktywny udział we wdrażanych projektach HR.

Nasze wymagania

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze HR,

  • Znajomość zagadnień dotyczących administracji kadrowo - płacowej,

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,

  • Samodzielność i gotowość do brania na siebie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej,

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,

  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy na święta

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na różnorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy