Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Czarnków, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Seaking Poland Ltd Sp. z o.o. jest liderem w dostarczaniu kompletnych rozwiązań kateringowych dla statków rejsowych. Wyposażamy piękne i luksusowe statki, pływające po wszystkich morzach i oceanach. Koncentrujemy się na funkcjonalności, wykorzystaniu przestrzeni, zużyciu energii, bezpieczeństwie, by maksymalizować pozytywne doznania Klientów z użytkowania Naszych produktów. 30 lat doświadczenia i unikalnej wiedzy oraz znakomita Załoga, uczyniły Seaking doskonałym miejscem do rozwoju dla ludzi poszukujących zawodowej przygody.

    Obecnie do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Czarnkowie (woj. Wielkopolskie),
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czarnków

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
    • Współtworzenie projektów budujących zaangażowanie oraz integrację zespołów
    • Współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie obszaru miękkiego HR, kreowaniu polityki personalnej, podnoszenia satysfakcji pracowników
    • Współudział w projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen pracowniczych
    • Współpraca z firmami doradztwa personalnego, portalami rekrutacyjnymi, instytucjami rynku pracy oraz udział w Targach Pracy
    • Organizacja spotkań integracyjnych oraz szkoleń dla pracowników
    • Współudział w tworzeniu i organizowaniu programów wdrożeniowych dla nowych pracowników

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze HR
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność, zaradność
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (głównie Excel, Word, PowerPoint)

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Seaking Poland Ltd. Sp. z o.o.