Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Marii Skłodowskiej-Curie 3a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, realizacja i protokołowanie konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich zgodnie z wymogami formalnymi, w tym w ramach przepisów Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,

  • realizacja projektów rekrutacji, w tym w ramach projektów naukowych, wg obowiązujących procedur oraz analiza i raportowanie w ramach systemu rekrutacyjnego,

  • projektowanie i wdrażanie procedur personalnych m. in. w zakresie: konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich, rekrutacji, systemów oceny okresowej, szkoleń i innych form rozwoju,

  • udział w projekcie oceny okresowej nauczycieli akademickich w oparciu o wymogi formalne, w tym Ustawę Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,

  • bieżąca realizacja zgłoszeń na szkolenia i pełna obsługa projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym obsługa około szkoleniowa - monitorowanie wskaźników, ustalenia z dostawcami, współpraca z Sekcją Zamówień Publicznych,

  • doradztwo i udzielanie informacji kadrze kierowniczej w zakresie stosowania adekwatnych i zgodnych z przepisami rozwiązań dotyczących zarządzania pracownikami,

  • współtworzenie pozytywnych relacji pracowniczych w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, pożądane kierunki związane z prawem i administracją,

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze personalnym dużej organizacji (mile widziane doświadczenie międzynarodowe),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (warunek konieczny),

  • umiejętność sprawnego poszukiwania i interpretacji przepisów związanych z funkcjonowaniem szkolnictwa wyższego np. Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,

  • samodzielna realizacja konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich oraz procesów rekrutacji, w tym w ramach projektów naukowych,

  • umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność w prowadzeniu projektów na Uczelni,

  • praktyczna wiedza dotycząca metod i narzędzi HR, w szczególności: oceny pracowniczej, modeli kompetencji, systemowych rozwiązań dotyczących szkoleń,

  • wiedza z zakresu prawa pracy i jego praktycznego zastosowania,

  • współodpowiedzialność i współpraca oraz zaangażowanie, dokładności i sprawność operacyjna w codziennej pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,

  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • preferencyjne pożyczki

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bezzwrotne zapomogi

Zasady aplikowania:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku APLIKUJ.

  • Termin nadsyłania aplikacji to 25.07.2021 r.

  • Aplikacje nadesłane w okresie pomiędzy terminem nadsyłania aplikacji, a końcem publikacji ogłoszenia, mogą zostać zakwalifikowane do procesu rekrutacji.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.