Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Personalnych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie częścią Zespołu HR

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane ZZL;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 4 lata,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • Dobra organizacja pracy, bardzo dobra komunikatywność, umiejętności interpersonalne;
    • Umiejętność pracy w złożonej organizacji;

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
    • Znajomość systemu SAP,
    • Doświadczenie we wdrażaniu procesów i procedur z obszaru HR

    Obowiązki:

    • Rekrutacja
    • Administracja personalna (gromadzenie dokumentów do przesłania do Katowic)
    • Czas pracy
    • Praca w systemach komputerowych (SAP, system rekrutacyjny itd)
    • Wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie procesów HR;
    • Aktualizacja i budowanie dokumentacji związanej z procesami, procedurami i szkoleniami wewnętrznymi;
    • Współpraca z zespołem HR zlokalizaowanym w Katowicach.

    Oferujemy:

    • Umowę na czas określony (6 miesięcy) z możliwościa przełużenia.

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku angielskim oraz polskim prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    W tytule e-maila prosimy podać nazwę oraz numer referencyjny stanowiska.

    Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). „

    bottom