Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa
    al. Grunwaldzka 481

    Producent precyzyjnych łożysk ślizgowych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, która jest wiodącym dostawcą dla światowej branży motoryzacyjnej,  poszukuje pracowników na stanowisko:

    (umowa na okres zastępstwa do maja 2020)

    Główne obowiązki:

    • Realizacja procesów rekrutacyjnych i onboardingowych
    • Realizacja działań związanych z rozwojem Pracowników ( w tym planowanie sukcesji, szkolenia)
    • Koordynowanie oceny okresowej Pracowników
    • Wsparcie Kierowników działów w bieżących zadaniach związanych z realizacją polityki personalnej
    • Prowadzenie działań Employer Brandingowych
    • Raportowanie wewnętrzne i korporacyjne
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencją pracy tymczasowej, firmą sprzątającą, cateringową)
    • Organizacja imprez integracyjnych dla Pracowników firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, Psychologia, Zarzadzanie)
    • Bardzo dobra  znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel i MS PowerPoint
    • Wiedza z zakresu prawa pracy
    • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się, wiodącej korporacji z branży motoryzacyjnej zatrudniającej ponad 50 000 pracowników w 21 krajach na całym świecie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w kompetentnym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Możliwość zgłaszania i dokonywania usprawnień w miejscu pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Pakiet świadczeń socjalnych (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
    • Premie świąteczne, paczki i zabawy dla dzieci
    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    www.federalmogulbimet.pl

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Federal-Mogul Bimet SA, al. Grunwaldzka 481, 80-953 Gdańsk (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Federal-Mogul Bimet SA, al. Grunwaldzka 481, 80-953 Gdańsk danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie http://www.federalmogulbimet.pl/kontakt/dane-firmowe lub za pośrednictwem portalu pracuj.pl