Specjalista ds. personalnych

OLIVIA STAR TOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Grunwaldzka 472c

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa procesów związanych z zatrudnieniem oraz rozwiązywaniem umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi,

  • sporządzanie zestawień i raportów,

  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników i członków ich rodzin do/ z ZUS,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowych,

  • wsparcie pracowników w zakresie podstawowych zagadnień kadrowych,

  • koordynowanie badań lekarskich oraz szkoleń BHP,

  • obsługa benefitów pracowniczych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 150 pracowników,

  • praktyczna znajomość przepisów Kodeksu Pracy,

  • doświadczenie w obsłudze programów klasy ERP oraz praktyczna znajomość programu Płatnik,

  • znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)

  • zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,

  • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • znajomość przepisów dotyczących legalizacji zatrudnienia cudzoziemców.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pakiet medyczny obejmujący:

  • Nielimitowane konsultacje lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej

  • Nielimitowane konsultacje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów bez skierowania

  • Konsultacje z lekarzami przez telefon, czat, wideo

  • Szczepienia ochronne

  • Badania laboratoryjne

Restauracje Arco oraz Trienta y Tres prowadzi jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie – Paco Pérez. Prowadzone przez niego restauracje zlokalizowane są w największych miastach Europy i dotychczas zostały wyróżnione 5 gwiazdkami przewodnika Michelin.

Restauracje Arco i Treina y Tres mieszczą się w najwyższym budynku w Trójmieście – Olivia Star, zlokalizowanego w prestiżowym centrum biznesowym - Olivia Business Centre w Gdańsku Oliwie.

Przewiń do profilu firmy