Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. personalnych

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Madkom SA to spółka, która działa w obszarze oprogramowania dla samorządów oraz służb publicznych
    od 2005 r. Nasze systemy optymalizują pracę urzędów w zakresie obiegu dokumentów, zarządzania budżetem oraz systemami dostępu do usług publicznych.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce Pracy: Gdynia - Pomorski Park Naukowo - Technologiczny

    Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie  realizacja polityki i strategii personalnej firmy.

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji nowych pracowników
    • aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • koordynowanie procesu zatrudnienia oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów kadrowych
    • współtworzenie i realizacja działań z zakresu employer branding’u
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych
    • koordynacja działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń zewnętrznych
    • budowanie profili kompetencyjnych oraz zarządzanie kompetencjami
    • realizacja systemu ocen okresowych pracowników
    • dbanie o prawidłową komunikację wewnątrz firmy
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy
    • współtworzenie procedur i programów służących zwiększeniu efektywności w zarządzaniu personelem firmy
    • udział w opracowywaniu, a także samodzielne opracowywanie, inicjowanie i wdrażanie projektów HR, w tym głównie z zakresu rozwoju i zaangażowania pracowników

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe ZZL, psychologia, socjologia)
    • doświadczenie w obszarze HR, w tym głównie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
    • znajomość technik rekrutacji i selekcji pracowników
    • wiedza z zakresu budowania profili kompetencyjnych i narzędzi rozwojowych
    • bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Word, Excel i Power Point)
    • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności w działaniu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
    • możliwość skorzystania z benefitów – ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Mutlisport
    • możliwość wpływu na rozwój naszej firmy poprzez wprowadzanie własnych pomysłów
    • otwartą i przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, którzy integrują się na wspólnych imprez firmowych i sportowych
    • pracę w atrakcyjnej lokalizacji – siedziba firmy mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (dojście do miejsca pracy ze stacji SKM Redłowo zajmuje 5 minut, a z okien rozprzestrzenia się piękny widok)
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „rekrutacja Gdynia – Specjalista ds. personalnych”
    Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość́ kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    Informujemy:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MADKOM SA, z siedzibą w Gdyni (81-451), Al. Zwycięstwa 96/98,
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody) - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji do której aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od złożenia aplikacji.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.