Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

  • Godzikowice (pow. oławski)

    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla

  • współpraca z menedżerami przy badaniu potrzeb rekrutacyjnych i realizacji procesów

  • przygotowywanie narzędzi rekrutacyjnych pod określone stanowiska

  • przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia

  • wdrożenie i adaptacja nowozatrudnionych pracowników

  • współpraca z agencjami tymczasowymi; koordynacja pracowników firm zewnętrznych

  • prowadzenie działań związanych z obszarem Employer Branding

  • współpraca z uczelniami, biurami karier, firmami zewnętrznymi

  • administracyjne i organizacyjne wsparcie procesów HR, m.in. szkoleń

  • przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w HR, najlepiej w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe humanistyczne (mile widziana psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, pedagogika lub pokrewne)

  • biegła znajomość narzędzi HR

  • proaktywna postawa, inicjatywa w działaniu oraz zdolności organizacyjne

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • umiejętności prowadzenia szkoleń, prezentacji

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wczasy pod gruszą

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Przewiń do profilu firmy