Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych / HR Business Partner

MAN Bus Sp. z o.o.O firmie

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu i realizacji strategii personalnej firmy

  • Doradztwo i wparcie kadry zarządzającej wyższego szczebla w prowadzeniu, koordynacji oraz realizacji procesów oraz projektów HR

  • Inicjowanie i współtworzenie rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR

  • Współudział w krótko-, średnio-; i długookresowym planowaniu personelu

  • Realizację procesów rekrutacji, selekcji oraz wdrożenia pracowników

  • Monitorowanie i analizę trendów i wskaźników w celu tworzenia nowych rozwiązań w organizacji oraz polityki personalnej

  • Opracowanie warunków zatrudnienia pracowników oraz ich awansów i transferów

  • Rozwiązywanie złożonych problemów dotyczących relacji z pracownikami

  • Doradztwo z zakresu prawa pracy

  • Współudział w kreowaniu procesów zarządzania personelem, m.in. oceny pracowniczej, planowania rozwoju, sukcesji, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych, zgodnie z przyjętą dla całej organizacji polityką personalną

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego, preferowany z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

  • Doświadczenia w pracy w dziale HR

  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego lub języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

  • Wiedzy biznesowej oraz inicjatywy w proponowaniu rozwiązań

  • Umiejętności planowania i organizacji, podejmowania decyzji, koordynacji, kontroli i nadzoru

  • Umiejętności negocjacyjnych, współpracy oraz budowania pozytywnych relacji

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, znajomość SPA HR będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowania, dynamiki i wytrwałości w działaniu

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole