Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych (HR Generalist)

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-05-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Kapitałowa OT Logistics poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Personalnych
(HR Generalist)
Miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES ZADAŃ:

  • Budowanie partnerskiej współpracy z kadrą menedżerską oraz dostarczanie narzędzi i rozwiązań z obszaru HR w celu wsparcia realizacji strategicznych celów biznesowych
  • Aktywne wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie zarządzania i rozwoju pracowników poprzez współpracę, doradztwo, inicjowanie działań.
  • Zapewnienie zgodności procesów z wartościami Spółki, prawem pracy oraz wewnętrznymi politykami i procedurami
  • Doradztwo HR w zakresie zmian organizacyjnych, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych oraz zarządzania zmianą
  • Planowanie i prowadzenie rekrutacji zgodnie z potrzebami organizacji
  • Monitorowanie potrzeb szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji dla pracowników
  • Koordynowanie procesu tworzenia i aktualizacji opisów stanowisk
  • Wdrażanie, koordynowanie procesów wyznaczania celów i ocen rocznych
  • Zarządzanie talentami, budowanie ścieżek karier oraz tworzenie planów sukcesji
  • Koordynacja procesu wynagradzania zgodnie z polityką płacową firmy
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy
  • Aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu takimi procesami jak: MBO, identyfikacja i rozwój talentów, tworzenie ścieżek karier i planów sukcesji,
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość j. angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Poznaj nas! otlogistics.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj do dnia 23.06.2017r.

Jednocześnie OT Logistics zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę OT Logistics S.A. zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 28.08.1997, Dz. Ust. Nr 133, poz. 833.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się