Specjalista ds. Personalnych - HR Generalist

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych/ HR Generalist

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo i proponowanie managerom adekwatnych zgodnych z KP praktycznych rozwiązań dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, relacji pracowniczych, organizacji i czasu pracy, umów i rozkładów czasu pracy oraz innych narzędzi dla zapewnienia realizacji celów biznesowych, elastyczności produkcji i osiągnięcia planowanych volumenów produkcyjnych. Wdrażanie najlepszych praktyk i standardów koncernowych w tym zakresie.
  • Zgłaszanie rozwiązań w zakresie długoterminowego i krótkoterminowego planowania oraz dopasowania zasobów ludzkich do programów produkcyjnych w kontekście reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe.
  • Udział w projektach HR, uczestnictwo w projektach międzywydziałowych.
  • Współpraca z partnerami społecznymi w organizacji powyższych tematów.
  • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych i ad hoc na potrzeby Zarządu, a także działów HR w Polsce oraz w Niemczech.
  • Współpraca z Zarządem, managerami i innymi działami podczas wdrażania w. wym. projektów i rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo.
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym.
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i jego praktycznego zastosowania.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (co najmniej poziom B2).
  • Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej.
  • Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • HOME
    OFFICE
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy