Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych/ HR Specialist

Kramp Sp. z o.o.

Skandynawska 1

Modła Królewska (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Współuczestnictwo w naliczaniu wynagrodzeń

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami

  • Sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla pracowników

  • Obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość angielskiego umożliwająca swobodną komunikację w biznesie

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w średniej lub dużej firmie

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń

  • Znajomość programu Płatnik (TETA Kadry i Płace i/lub Workday będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w zakresie powierzonych zadań

  • Elastyczność, gotowość dostosowywania się do zmieniających się potrzeb biznesowych

  • Nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju

  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP

  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, fundusz socjalny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Działu Personalnego i zajmować się będzie prowadzeniem admistracji kadrowo-płacowej pracowników grupy Kramp w Polsce i Europie Wschodniej.

Jeśli szukasz stabilnej pracy i angażujesz się w to co robisz, to właśnie Ciebie szukamy. Prześlij swoje cv i dołącz do naszego zespołu!

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.