Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych (HR Specialist)

SopemO firmie

Rekrutacja zdalna

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla

Niepołomice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie programu rozwoju pracowników
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu kompetencji miękkich (plan szkoleń, ocena efektywności, onboarding/offboarding)
  • Udział w międzynarodowych projektach oraz koordynacja wdrożenia grupowych procesów
    i narzędzi z zakresu HR (oceny pracownicze, platformy e-learning, programy zarządzania talentami,etc. ),
  • Realizacja projektów i inicjatyw wspierających strategię komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz działań Employer Brandingowych (CSR, portale społecznościowe, newsletter etc.)
  • Przygotowywanie procedur, raportów i zestawień zgodnie z wewnętrznymi potrzebami firmy
  • Koordynowanie procesów badania opinii pracowniczych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze miękkiego HR związanego z wdrażaniem projektów HR
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi szkoleniowych oraz z zakresu komunikacji
  • Doświadczenie w prowadzenie szkoleń „miękkich”
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i inicjatywa
  • Wysokie standardy kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych

OFERUJEMY:

  • Work life-balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna i kartę OK system
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie obiadów

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez  Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz  na www.sopem.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy