Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych / HR Specialist

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Specjalista ds. personalnych / HR Specialist
    Piaseczno 30045/001

    Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty w obszarze obsługi kadrowej zainteresowanego rozwojem w kierunku miękkiego HR

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest firma przynależąca do globalnego koncernu, która stawia na innowacyjne produkty

    Opis stanowiska

    • Koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowej
    • Współpraca z zewnętrzną firmą naliczającą płace
    • Współtworzenie i realizacja planów szkoleniowych
    • Przeprowadzanie procesów rekrutacji
    • Monitorowanie aktualności i zlecanie badań lekarskich
    • Administracja benefitami
    • Tworzenie i nadzór planów urlopowych
    • Obsługa systemu rejestrującego czas pracy
    • Sporządzanie raportów i statystyk na potrzeby spółki
    • Współpraca z Centralą firmy w zakresie wdrażania projektów HR

    Profil kandydata

    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kadrowym
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
    • Wysokie kompetencje komunikacyjne

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet benefitów
    • Praca w międzynarodowym środowisku

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców