Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych (HR Specialist)

Perfect Gym Solutions S.A.O firmie

Perfect Gym Solutions S.A.

Klimczaka 1

Warszawa

Perfect Gym Solutions S.A. to firma oferująca wszechstronne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie do zarządzania m.in. klubami fitness, obiektami sportowymi. Naszym celem jest wspieranie rozwoju naszych klientów oraz pomoc w nadążaniu za najnowszymi światowymi trendami w zakresie oprogramowania. Naszej marce zaufało już ponad 1000 klientów w 40 krajach świata, obsługujących ponad 2 mln klientów.

Poszukujemy, do naszego biura/głównej siedziby firmy:

Specjalisty ds. Personalnych (HR Specialist)Numer ref.: Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Opis stanowiska

  • Koordynowanie projektów i procesów HR: rozwój pracowników, szkolenia, komunikacja, onboarding nowych pracowników, administracja HR
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego szczebla
  • Kreowanie nowych form pozyskiwania kandydatów oraz rozwiązań z obszaru HR
  • Dbanie o pozytywne candidat experience
  • Przygotowywanie raportów / analiz na potrzeby działu i biznesu
  • Aktywny udział w tworzeniu dobrego klimatu pracy oraz działań employer branding
  • Wspieranie realizacji zadań wynikających z systemu komunikacji wewnętrznej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Bardzo dobrej znajomości angielskiego (poziom C1) – warunek konieczny
  • Doświadczenia min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i zorientowanie na cel
  • Dążenie do rozwiązywania problemów i usprawnienia procesów
  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne m.in. umiejętność negocjacji i argumentacji, umiejętność budowania relacji
  • Entuzjazmu, odpowiedzialności, dokładności, sumienności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie technologicznej w dziale HR

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowa o pracę, lub B2B
  • Wynagrodzenie 6000 zł brutto w przypadku UoP lub UZ
  • Pracę w nowoczesnym budynku Royal Wilanów
  • Prywatną opiekę medyczna i kartę sportową (wzpółfinansowanie)

Administratorem Danych Osobowych jest Perfect Gym Solutions SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Klimczaka 1, 02-797 Polska). Dane kontaktowe urzędnika ds. Ochrony danych osobowych: [email protected]
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją braku podania danych osobowych będzie niemożność przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 par. 1 lit. a i c rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO / GDPR).

Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do sprostowania, usuwania, przetwarzania limit, prawo do przekazania danych, prawo do sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zostało to dokonane na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Masz prawo złożyć skargę dotyczącą przetwarzania danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż trzy miesiące od daty wysłania CV.
Za zgodą kandydatów w ciągu 1 roku od zakończenia procesu rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały automatycznemu przetwarzaniu.

Dodaj następujące oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim wniosku o pracę przez Perfect Gym Solutions SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Klimczaka 1, 02-797 Polska) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, proszę
dołączyć drugie oświadczenie z następującą treścią: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim wniosku o pracę przez Perfect Gym Solutions SA z siedzibą główną w Warszawie (kontakt: Klimczaka 1, 02-797 Polska) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym na inne stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne