Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych (HRBP)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

Poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. personalnych (HRBP)
(Umowa na zastępstwo)

Zadania:

  • wsparcie kierownictwa w realizacji procesów HR (onboarding, oceny pracownicze, działania rozwojowe, zarządzanie talentami, relacje pracownicze, efektywna struktura organizacyjna),
  • rekomendowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie w/w procesów,
  • realizacja strategii HR i wsparcie Dyrektora Departamentu ZZL,
  • promowanie dobrych praktyk dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi i współtworzenie kultury organizacyjnej firmy,
  • wsparcie kierownictwa w procesie rekrutacji pracowników,
  • udział w procesie wewnętrznej komunikacji w firmie, zapewnianie dobrej komunikacji wewnątrz organizacji,
  • współpraca ze związkami zawodowymi, partnerami zewnętrznymi i społecznymi, instytucjami związanymi z zarządzaniem personelem oraz środowiskiem akademickim,
  • doradztwo w zakresie prawa pracy,
  • udział w wydarzeniach i projektach, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi),
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2) – możliwa współpraca z klientem zagranicznym,
  • dobra znajomość prawa pracy,
  • wysoki poziom umiejętności z obszaru budowania relacji i rozwiązywania problemów,
  • proaktywne szukanie nowych rozwiązań, wychodzenie z inicjatywą,
  • odwaga i wytrwałość w promowaniu własnych pomysłów.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne