Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych i Employer Brandingu

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Oławska 10

Wierzbice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie dla menedżerów i proponowanie rozwiązań HR, odpowiadających potrzebom biznesowym

  • Udział w przygotowywaniu planu szkoleń oraz ich koordynacja

  • Aktualizacja i monitorowanie planu i efektów działań szkoleniowo-rozwojowych oraz wykorzystania budżetu szkoleniowego

  • Dbanie zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną komunikację w firmie

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym współpraca z agencjami pracy tymczasowej

  • Prowadzenie kreatywnych działań promujących pracodawcę – działania EB

  • Udział i tworzenie projektów mających na celu: podniesienie zaangażowania Pracowników, stworzenia przyjaznego środowiska pracy

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu HR miękkiego – motywowanie i rozwój pracowników

  • dobra znajomość procesów i narzędzi HR oraz doświadczenie w ich wdrażaniu,

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodą komunikację

  • Inicjatywa własna, kreatywność w dzialaniu

  • Wykształcenie preferowane kierunkowe (ZZL, psychologia)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość udziału w interesujących projektach

  • Atrakcyjny system szkoleń specjalistycznych

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Bogaty pakiet socjalny: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, stołówkę pracowniczą, dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Kawę, herbatę i codziennie świeże owoce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie!

Przewiń do profilu firmy