Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych i płac (z językiem angielskim)

ADP Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie danych i weryfikacja list płac (we współpracy z dostawcą usług płacowych),

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo-płacowych dla pracowników zatrudnionych u pracodawcy,

  • Współpraca nad ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy pracowników

  • Obsługa benefitów oraz ZFŚS,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy,

  • Codzienna obsługa pracowników zatrudnionych w firmie,

  • Kontakt z urzędami zewnętrznymi oraz organami kontroli,

  • Udział w projektach lokalnych i regionalnych dotyczących obsługiwanego obszaru,

  • Współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte wiedzą merytoryczną z zakresu kadr i płac (min. 2 lata),

  • Swoboda w pracy z komputerem i doświadczenia w obsłudze programów kadrowo-płacowych,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (język anielski używany w pracy codziennej)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społeczny, PDOF i umiejętność ich praktycznego wykorzystania,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, cierpliwość i samodzielność

  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań i chęć pracy w dynamicznym środowisku pracy

  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i dzielenia się nią z innymi członkami zespołu,

  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy,

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy hybrydowej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program wsparcia pracowników

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • wsparcie dla pracowników

Firma ADP świadczy na całym świecie usługi outsourcingu kadrowo-płacowego dla największych marek. W związku z rozwojem - szukamy specjalistów, którzy wesprą naszych nowych klientów w procesie wdrożenia do obsługi kadrowo/płacowej. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem podczas wdrażania systemów ERP, modułu kadrowo/płacowego lub jesteś specjalistą kadrowo-płacowym z zacięciem technicznym to szukamy właśnie Ciebie. Na tym stanowisku będziesz miał okazję być częścią zespołu wdrożeniowego składającego się z Project Managera, Specjalisty kadrowo/płacowego, specjalistów z obszaru Rozliczania Czasu Pracy oraz Ciebie odpowiedzialnego za techniczne wdrożenie.

Przewiń do profilu firmy