Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. personalnych

  • Iława, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak:  Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Miejsce pracy – Iława
    Twoje główne zadania:
    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
    • Zatrudnianie cudzoziemców,
    • Prowadzenie archiwum dokumentacji osobowej,
    • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku,
    • Sporządzanie raportów kadrowych,
    • Kompleksowa obsługa spraw pracowniczych w zakresie ZFŚS.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • Umiejętność naliczania wynagrodzeń,
    • Umiejętność sporządzania list płac dla pracowników firmy i osób zewnętrznych z tytułu umowy o pracę i umów cywilnoprawnych zlecenia i o dzieło,
    • Umiejętność obsługi programu Płatnik,
    • Samodzielność, zdolności analitycznego myślenia,
    • Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji,
    • Znajomość  MS Office (Word, Excel, Power Point),
    • Mile widziana znajomość programu SAP HR,
    • Doświadczenie na stanowisku specjalista ds. kadr - mile widziane.
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie,
    • Zakładowy Fundusz Socjalny (650-750 zł Świadczenie urlopowe (tzw. „wczasy pod gruszą; Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; Paczki  i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt;”);  Zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze;  Zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; Wycieczki; Koło wędkarskie ; Zapomogi (dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej).

    Dodatek do wynagrodzenia:

    • Premie kwartalne  300,00zł,
    • Premie roczne 1200,00zł,
    • 600,00zł (za polecenie pracownika).

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o udział w procesie rekrutacji i złożenie CV
    w Dziale ds. Personalnych Animex Foods w Iławie al. Jana Pawła II 8 lub za pomocą przycisku aplikowania

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Morlinach oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.animex.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

    Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

    Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych w procesie rekrutacji

    1. [Administrator Danych Osobowych] Administratorem danych osobowych podanych przez osobę przesyłającą dokumenty aplikacyjne są wspólnie spółki Grupy Smithfied Polska związane porozumieniem o współadministracji dalej: Współadministratorzy. Wyciąg z przedmiotowego porozumienia został opublikowany na stronie www.animex.pl oraz www.agriplus.pl (w zakładce „Dane osobowe”). To te podmioty wspólnie ustalają cele i sposoby przetwarzania Twoich danych osobowych.

    Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska: ul. Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa, adres mailowy: [email protected] oraz [email protected]

    Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony danych osobowych powołali Inspektora Danych Osobowych, możesz się z nim skontaktować pod adresem, wskazanym powyżej lub elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: [email protected] lub [email protected]

    2. [Cel] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    3. [Odbiorcy] Odbiorcami Twoich danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celów oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.

    4. [Okres przechowywania] Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Ciebie zgody, jednak nie dłużej niż przez okres prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia innych rekrutacji wymaga odrębnej zgody.

    5. [Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    6. [Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na potrzeby rekrutacji nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    7. [Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.