Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A

Świętego Ducha 26A

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie na potrzeby sprawozdawczości zewnętrznej oraz Zarządu spraw związanych z planowaniem, analizami i statystyką obszaru spraw personalnych i prawa pracy.

  • Przygotowywanie planów i prognoz dotyczących kosztów osobowych.

  • Pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń oraz dodatkowych świadczeń dla pracowników, emerytów.

  • Monitoring kosztów oraz analizowanie zaistniałych odchyleń.

  • Wyliczenie rezerw (rezerwy na nagrodę roczną, premię MBO, premię kwartalną, premię kluczowego personelu).

  • Udział w procesie planistycznym: przygotowanie planów i prognoz dotyczących kosztów osobowych, udział w sporządzeniu planu zatrudnienia.

  • Prowadzenie procesu premiowania pracowników.

  • Współpraca z firmami prowadzącymi dla Spółki obsługę pracowników w zakresie polityki well-beingowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, wyższe.

  • Wiedza z zakresu prawa pracy i Ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

  • Minimum 1 rok stażu pracy w Dziale Kadrowo – Płacowym lub Kontrolingu.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programu SAP, Hyperion, Xpertis.

  • Udokumentowane 3 letnie doświadczenie w Dziale Kadrowo – Płacowym.

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Inowrocławskie Kopalnie Soli „SOLINO” to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN. Działalność Spółki koncentruje się na trzech podstawowych filarach: produkcji solanki, podziemnym magazynowaniu ropy i paliw oraz konfekcjonowaniu soli. Solino jest największym w Polsce producentem solanki pozyskiwanej w dwóch otworowych kopalniach w Górze k/Inowrocławia i Przyjmie k/Mogilna o rocznym wydobyciu na poziomie ok. 9 mln m3.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej