Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa CIECH, jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje
    kandydatów do pracy dla CIECH Soda Polska SA
    na stanowisku:
    Miejsce pracy: Inowrocław
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych
    Nasze wymagania:
    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. personalnych/ kadr i płac
    • Biegła znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (Teta i/lub SAP)
    • Zaawansowana znajomość środowiska MS Office (Excel i Word)
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
    Twoje zadania:
    • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych
    • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
    • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników
    • Rozliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
    • Realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS i US
    • Realizacja działań związanych z prowadzeniem administracji kadrowo-płacowej
    • Aktualizowanie danych personalnych pracowników
    • Administrowanie i obsługa ZFŚS
    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
    Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 NR 101 poz. 926 z późn. zm). Zostałem/am poinformowany/a, że CIECH S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 182, staje się administratorem danych osobowych, podanych w trakcie rejestracji w bazie kandydatów do pracy CIECH S.A., utworzonej doraźnie na potrzeby obecnego procesu rekrutacji i usuwanej niezwłocznie po zakończeniu tego procesu. Kandydatowi do pracy w CIECH S.A. przysługują uprawnienia do: poprawiania danych osobowych, podanych w trakcie procesu rejestracji, uzyskania treści przetwarzanych danych na jego temat oraz żądania zakończenia świadczenia ww. usług przez CIECH S.A. i usunięcia danych osobowych.