Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych (kadr i płac)

TASOMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Środkowa 89

Biskupice Ołoboczne (pow. ostrowski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników

  • Wprowadzanie danych w systemie kadrowym.

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i absencji pracowników

  • Udzielanie wyjaśnień pracownikom w zakresie rozliczania wynagrodzeń i urlopów

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem

  • Nadzór nad badaniami medycyny pracy oraz bhp

  • Sporządzanie raportów na potrzeby firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurowcu

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma produkcyjna z branży paszowej, poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. personalnych (kadr i płac).

Przewiń do profilu firmy