Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych / Kadry i Płace

Model Opakowania Sp. z o.o.O firmie

  • Inżynierska 1, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Model Opakowania Sp. z o.o.

Inżynierska 1

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji ma stanowiska niższego i średniego szczebla

  • Koordynacja procesu wprowadzania nowego pracownika do firmy, przeprowadzanie ankiet New Hire i Exit

  • Realizacja procesu zatrudnienia, zwolnienia pracownika z uwzględnieniem bieżących przepisów oraz regulacji wewnętrznych

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz należności z tytułu umów cywilno-prawnych

  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, ZUS IWA

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dotyczących spraw kadrowo- płacowych

  • Udział w pracach budżetowych

  • Wsparcie we wdrażanych projektach HR

  • Współudział w organizacji imprez firmowych

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako specjalista ds. kadrowo-płacowych (preferowana firma produkcyjna)

  • Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i orientacja na klienta wewnętrznego

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz dokładność

  • Silna motywacja do osiągania rezultatów

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń, czasu pracy, absencji chorobowych i urlopów

  • Dobra znajomość języka angielskiego i MS Office

  • Znajomość programów Płatnik, Streamsoft Prestiż (dodatkowy atut)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane)

To oferujemy

  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie

  • Ciekawą i różnorodną pracę w przyjaznej i serdecznej atmosferze

  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

  • Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Pakiet sportowy - karta Multisport

  • Dofinansowanie posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do posiłków

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 24 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy