Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych (kadry)

WAGO Elwag Sp. z o.o.

  • Piękna 58a, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Piękna 58a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników

  • obsługa formalności związanych z zatrudnieniem: w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy ( aneksy, umowy, kary, świadectwa pracy)

  • prowadzenie akt osobowych

  • wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia ( RP7, Z03, świadczenia rehabilitacyjne)

  • kontrola terminowości badań lekarskich pracowników

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne

  • monitorowanie zmian w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • wspieranie pracowników w rozwiazywaniu problemów z obszaru prawa pracy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace lub pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość programu Płatnik

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1

  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz budowania relacji

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

  • wiedza z zakresu sporządzania deklaracji GUS, PFRON

  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy i ustawy PDOF

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • dedykowane szkolenia

  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach

  • darmowy parking dla pracowników

  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia

  • ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych

  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy

  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Rowerowe WAGO

Od 70 lat na światowych rynkach i prawie 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Przewiń do profilu firmy