Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Chorzowska 50, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ING Bank Śląski S.A.

Chorzowska 50

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę procesów związanych z rozliczaniem składek ZUS, wsparcie dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicą oraz wsparcie merytoryczne w przygotowywaniu wewnętrznych regulaminów i procedur.

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korygujących do ZUS,

  • Sporządzanie korekt świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz korekt dot. przekroczeń podstaw emerytalno-rentowych,

  • Występowanie o zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami ZUS,

  • Obsługa pracowników oddelegowanych do pracy za granicą oraz do Polski,

  • Współpraca i wsparcie w przygotowaniu regulaminów i procedur wewnętrznych pod względem obliczania składników do podstawy zasiłków chorobowych,

  • Analiza i śledzenie zmian w przepisach dotyczących ubezpieczeń społecznych

  • Sporządzanie raportów i analiz oraz uzgadnianie kont księgowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata),

  • Bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych,

  • Dobra znajomość systemu SAP HR

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie przy rozliczaniu ZUS w dużej firmie

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program profilaktyki onkologicznej

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]