Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

TDJ Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation.

TDJ Equity
Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture
Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate
Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance
Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation
Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu.

TDJ Sp. z o.o
Aleja Roździeńskiego 1A
40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02
www.tdj.pl

Poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Główne zadania:

  • Prowadzenie administracji personalnej oraz procesów płacowych
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT
  • Zarządzanie platformą internetową do obsługi pakietu kafeteryjnego pracowników
  • Ścisła współpraca z działem finansowo-księgowym oraz z instytucjami zewnętrznymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac lub księgowości
  • Mile widziana znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz programu Płatnik
  • Dobrej znajomości obsługi oprogramowania MS Office (Excel)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny dla pracowników i ich rodzin (w tym ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta sportowa)
  • Możliwość skorzystania z programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ (m. in. wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, programy rozwojowe i mentoring)
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym KTW, na terenie Katowickiej Strefy Kultury

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy